Provoz Studia Levandulka v nouzovém stavu

Milí klienti,

v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu a onemocněním COVID-19, jsem i já nucena uzavřít svoji provozovnu min do 30.4.2020. Pravděpodobně to však bude do té doby než půjdou do školy děti. Uvidíme, jak se bude situace bude vyvíjet a jak to nakonec skutečně bude.

I z toho důvodu jsem vytvořila tuto stránku, kde budu vkládat aktuální informace o poskytování mých služeb a provozu Studia Levandulka v Jablůnce.

Odborné poradenství v omezeném režimu již od 27.4.2020

Haló, haló! Studio Levandulka bude od 27.4.2020 na základě vládního harmonogramu uvolňování opatření (provozovny do 200 m2) v omezeném režimu znovu otevřeno. Pouze však pro konzultační činnost a odborné poradenství v oblasti celostní péče o zdraví.
 
Pokud potřebujete přijít na kontrolní i novou konzultaci Joalis, poradit s výběrem bylinných doplňků stravy nebo jinou radu, je pro vás otevřeno za splnění těchto podmínek:
 
1.Nejsem si vědom, že jsem byl v kontaktu v posledních dvou týdnech s osobami ohroženými nebo nakaženými onemocněním Covid-19.
 
 2.Nebyla mně ani žádné osobě žijící se mnou ve společné domácnosti uložena karanténa kvůli kontaktu s osobou s onemocněním Covid-19 ani nečekám na provedení testu na infekci Covid-19.
 
 3.Nepobýval jsem v posledních dvou týdnech v zahraničí.
 
4.Nejsem si vědom, že bych měl jakékoliv příznaky onemocnění dýchacích cest, zvýšenou teplotu, popřípadě příznaky podobné chřipkovému onemocnění (např. kašel, rýma, bolest v krku).
 
Vstup do studia je možný pouze s rouškou, bude připravena desinfekce rukou a pobyt maximálně zkrátíme. Provozní doba je stále omezena z důvodu mé péče o děti na 2x týdně 2 hodiny v odpoledních a podvečerních hodinách. Stále je možné se domluvit i na online konzultaci.
 
Pro objednání volejte na mé číslo 725 675 005.

Dočasné pozastavení služeb

S účinností od 14.3.2020 pozastavuji služby a ruším všechny objednané termíny do 31.3.2020 pro služby:

EDIT 26.3.2020: RUŠÍM VŠECHNY OBJEDNANÉ TERMÍNY DO 13.4.2020 PRO SLUŽBY

EDIT 12.4.2020: RUŠÍM VŠECHNY OBJEDNANÉ TERMÍNY DO 30.4.2020 PRO SLUŽBY

 • Osobní poradenství a konzultace
 • Reflexní masáže (TERMÍNY ZRUŠENY AŽ DO 30.6.2020!!!)
 • Diagnostika stresových zátěží v rámci detoxikace Joalis na elektroakupunkturním přístroji Salvia

Pokud jste objednaní, tak vám pravděpodobně přijde zpráva, že termín ruším. A kdyby ne, tak teď víte, že v práci nebudu. Nový termín zatím dávat nebudu, protože není jasné, jak dlouho bude tento stav trvat. 

Jakmile to situace dovolí, tak se mi klidně ozvěte. Budu se snažit vám všem napsat já, ale bude toho hodně, tak mě klidně předběhněte.

Zachované a upravené služby

I když využívám metody, které mi pomáhají zpřesnit nalezení příčiny vašich potíží i způsob jejich řešení (reflexologie, přístroj Salvia), tak základem mé práce je rozhovor, rozbor vašeho momentálního stavu a také společné nalezení klíčových míst pro změnu a případně doporučení bylinných potravinových doplňků stravy. Proto nevidím překážku v tom, konzultovat s vámi online cestami. Často to dělám i nyní.

Můžeme si zatelefonovat, zrealizovat videohovor přes skype nebo zoom (ve výjimečných případech videohovor přes messenger). Na email ráda stručně odpovím, ale písemné konzultace vést nebudu, protože potřebuji vědět soustu věcí. I když napíšete a budete chtít něco řešit více, tak v 95% případech s vámi potřebuji mluvit.

Situace je opravdu mimořádná a dotýká se náš všech, proto po dobu nouzového stavu bude platit speciální ceník.

Telefonická konzultace

Telefonická konzultace je možná ve všední dny mezi 8 a 18 hod po předchozí domluvě. Pokud mi potřebujete jen zavolat, na něco se krátce zeptat nebo domluvit na termínu, volejte kdykoliv v tuto dobu. Pokud to neberu, zavolám vám zpět hned, jak to půjde.

 • Všední dny od 8 do 18 hod
 • Rychlý hovor a objednání se na konzultaci
 • Na konzultace 30 min a delší nutná rezervace
 • Konzultace pro zdravý životní styl a prevenci stresu (a jeho dopadu na zdraví)
 • Vnitřní očista JOALIS
 • Bylinková poradna SERAFIN
 • Reflexní terapie duše (psychosomatika, komunikace)
 • 30 min konzultace 250 Kč / 10 €
 • Každých dalších 15 min 100 Kč /4 €

Skype, videohovor

Videohovor je osobnější a pohodlnější pro delší konzultace. Navíc jde spousta technik jako relaxace a práce s emocemi a psychosomatikou realizovat i tímto způsobem. Pro odběr anamnézy a nastavení kúry Joalis je to úplně ideální. Využívám skype nebo zoom.

 • Všední dny od 8 do 18 hod
 • Nutné spolehlivé internetové připojení
 • Nutná rezervace, min délka je 30 min
 • Konzultace pro zdravý životní styl a prevenci stresu (a jeho dopadu na zdraví)
 • Vnitřní očista Joalis
 • Bylinková poradna SERAFIN
 • Reflexní terapie duše (psychosomatika, komunikace)
 • 30 min konzultace 250 Kč / 10 €
 • Každých dalších 15 min 100 Kč / 4 €

Telefonní číslo pro rezervace a konzultace

+420 725 675 005

Skype: pelcovavendula@seznam.cz

Zoom: https://us04web.zoom.us/j/3859050960

Jak to bude probíhat v praxi?

Pokud cokoliv potřebujete, ideální je zavolat a po telefonu se domluvíme co a jak. Krátký dotaz vyřešíme rovnou a pokud to bude na dýl, to znamená, že se potřebuji vyptat na spoustu věcí, tak vám nabídnu termín, kdy by bylo možno si v klidu promluvit. 

Telefon za konzultaci hradím já, takže volám já vám v předem domluvenou hodinu. Případně vám zašlu na email odkaz pro videohovor, abyste si nemuseli instalovat skype. Pokud skype máte, tak můžeme volat i tak.

Cena konzultace závisí na její délce a vždy se předem domluvíme, kolik to bude. Pokud si budete chtít odebrat bylinné nebo informační preparáty, tak jejich cena NENÍ zahrnuta v ceně za konzultace a hradí se navíc. Je možný jejich osobní odběr u mě ve studiu přes výdejní okénko v přesně stanovený čas, který upřesním.

Při objednávce termínu budu požadovat zálohu ve výši 150 Kč / 6 € předem na svůj účet nebo přes Aplikaci Trissbee

Jak zaplatit?

Bankovní převod

Zálohu nebo celou domluvenou sumu prosím převeďte na účet vedený u Fio banky 2201688971/2010 a do zprávy napište jméno a datum konzultace.

Platbu v eurech poukazujte na eurový účet vedený u Fio banky 2401703902/2010 IBAN CZ6420100000002401703902, do zprávy uveďte jméno a datum konzultace.

Mobilní aplikace Trissbee

Zaplatit můžete taky přes mobilní aplikaci a výhodou je, že to je hned. Jen je třeba si ji stáhnout do  mobilu. Pak stačí najít obchodníka: PharmDr, Vendula Martinková a poslat příslušnou částku. 

Více informací o této metodě na webu i facebooku

Odběr doporučených přípravků

Pokud dojdeme k tomu, že by bylo vhodné zařadit některé bylinné nebo informační přípravky, které vašemu tělu pomohou nastartovat očistné nebo regenerační procesy, a budete je chtít od mne, tak je to možné osobním odběrem (uvidím, jak bude fungovat pošta, takže tuto možnost zatím přímo nenabízím). 

Podle zájmu stanovím konkrétní čas, kdy si budete moci přípravky vyzvednout přímo u mě v provozovně “přes výdejní okénko”. Jde především o kapky, kapsle a bylinné čaje firmy Serafin a hlavně o informační přípravky Joalis.

POKUD SI NĚKDO ODEBERE CELOU KÚRU (tj. 3 – 5 přípravků) NEBUDU MU ÚČTOVAT KONZULTACI (při osobním odběru, POŠTOU JEN POŠTOVNÉ). 

Věřím, že společně tuto situaci zvládneme a brzo se zase uvidíme i osobně. Kdo budete chtít být ve spojení více a mít pozitivní podporu, tak vás zvu do facebookové skupiny Cítím se skvěle ve svém těle.