Online konzultace

I když využívám metody, které mi pomáhají zpřesnit nalezení příčiny vašich potíží i způsob jejich řešení (reflexologie, přístroj Salvia), tak základem mé práce je rozhovor, rozbor vašeho momentálního stavu a také společné nalezení klíčových míst pro změnu a případně doporučení bylinných potravinových doplňků stravy. Proto nevidím překážku v tom, konzultovat s vámi online cestami

Můžeme si zatelefonovat, zrealizovat videohovor přes skype, zoom nebo přes messenger. Na email ráda stručně odpovím, ale písemné konzultace vést nebudu, protože potřebuji vědět soustu věcí. I když napíšete a budete chtít něco řešit více, tak v 95% případech s vámi potřebuji mluvit.

Telefonická konzultace

Telefonická konzultace je možná ve všední dny mezi 8 a 18 hod po předchozí domluvě. Pokud mi potřebujete jen zavolat, na něco se krátce zeptat nebo domluvit na termínu, volejte kdykoliv v tuto dobu. Pokud to neberu, zavolám vám zpět hned, jak to půjde.

Skype, videohovor

Videohovor je osobnější a pohodlnější pro delší konzultace. Navíc jde spousta technik jako relaxace a práce s emocemi a psychosomatikou realizovat i tímto způsobem. Pro odběr anamnézy a nastavení kúry Joalis je to úplně ideální. Využívám skype nebo zoom.

Telefonní číslo pro rezervace a konzultace

+420 725 675 005

Skype: pelcovavendula@seznam.cz

Messenger, Whatsapp

Jak to bude probíhat v praxi?

Pokud cokoliv potřebujete, ideální je zavolat a po telefonu se domluvíme co a jak. Krátký dotaz vyřešíme rovnou a pokud to bude na dýl, to znamená, že se potřebuji vyptat na spoustu věcí, tak vám nabídnu termín, kdy by bylo možno si v klidu promluvit. 

Telefon za konzultaci hradím já, takže volám já vám v předem domluvenou hodinu. Případně vám zašlu na email odkaz pro videohovor, abyste si nemuseli instalovat skype. Pokud skype máte, tak můžeme volat i tak.

Cena konzultace závisí na její délce a vždy se předem domluvíme, kolik to bude. Pokud si budete chtít odebrat bylinné nebo informační preparáty, tak jejich cena NENÍ zahrnuta v ceně za konzultace a hradí se navíc. Je možný jejich osobní odběr u mě ve studiu nebo zaslání poštou.

Při objednávce termínu budu požadovat zálohu ve výši 150 Kč / 6 € předem na svůj účet nebo přes platební aplikaci, kde lze platit i kartou.

Jak zaplatit?

Bankovní převod

Zálohu nebo celou domluvenou sumu prosím převeďte na účet vedený u Fio banky 2201688971/2010 a do zprávy napište jméno a datum konzultace.

Platbu v eurech poukazujte na eurový účet vedený u Fio banky 2401703902/2010 IBAN CZ6420100000002401703902, do zprávy uveďte jméno a datum konzultace.

Odkaz na platbu kartou, QR kód

Mohu Vám zaslat vygenerovaný odkaz na platbu kartou nebo QR kód pro bankovní převod.

Odběr doporučených přípravků

Pokud dojdeme k tomu, že by bylo vhodné zařadit některé bylinné nebo informační přípravky, které vašemu tělu pomohou nastartovat očistné nebo regenerační procesy, a budete je chtít ode mne, tak je to možné buď osobním odběrem nebo zasláním poštou.

Jsem tu pro vás.