Nový ceník platný od 1.1.2020

Rezervací termínu souhlasíte s níže uvedenými cenami, podmínkami objednávky, storno podmínkami a zavazujete se objednaný termín dodržet.

Pokud víte, že se vyskytly okolnosti, které vám v návštěvě brání, prosím, dejte mi vědět co nejdříve. Klidně formou sms i večer nebo o víkendu, abych si mohla uzpůsobit i svůj čas, zbytečně na vás nečekala a mohla jít buď domů za dětmi nebo nabídla termín jinému zájemci.

Svou práci dělám protože mě baví a dělá mi radost, ale také mi přináší energii ve formě peněz, které pak dále investuji do svého vzdělání, k placení provozních věcí a samozřejmě k zajištění chodu domácnosti a taky pro radost.

Chci pracovat v maximální kvalitě, a to znamená, že opravdu nebudu navyšovat počet klientů nad své síly, abych se každému, kdo přijde, mohla věnovat na maximum. Mám tedy svůj strop a pokud pak najednou vypadne více lidí, jak se to děje hlavně v letním období, tak už je to pro mě citelné.

Velmi si vážím důvěry, kterou ve mě vkládáte a opravdu dělám maximum pro to, abyste si odpočinuli, dostali odpovědi na své otázky a vaše problémy se začaly řešit. Proto věřím, že i vy budete respektovat hodnotu mého času a budete dochvilní nebo svou nepřítomnost omluvíte včas. Termíny si velmi pečlivě plánuji a navazují mi s kratičkou přestávkou na sebe.

Podmínky objednávky:

  • Objednávku lze provést telefonicky nebo osobně, ve výjimečných případech u stálých klientů i formou sms. Já i vy si vzájemně potvrdíme, že nám daný čas vyhovuje a tento čas je pro vás rezervovaný a už ho dále nenabízím.
  • Pokud se situace změní a vy víte, že nebudete moct přijít, tak mi to neprodleně oznámíte. Sms mě opravdu nevyruší ani v 10 večer, ani v neděli.
  • Pokud do toho něco přijde mně, také vás ihned informuji.
  • Dopředu lze zarezervovat 2 termíny, pokud jich chcete více, tak vyberu zálohu ve výši 50% ceny služby.
  • Standardní časy pro objednání termínů jsou Po-Čt 8:00-18:00, Pá 8:00-12:00, jiné hodiny beru jako nadstandard, protože je chci trávit s rodinou. Po domluvě se můžete objednat v nestandardním čase ve všechní dny s příplatkem 50%  a o víkendu 200%.
  • Termín můžete bez sankcí zrušit nejpozději 24 hod předem

Storno podmínky:

  • Při zrušení termínu méně jak 24 hod předem vás požádám o 30% z ceny služby
  • Při první neomluvené účasti vás požádám o 50% z ceny služby
  • Při druhé neomluvené účasti vás požádám o 100% z ceny služby
  • Při třetí neomluvené účasti vás vyřadím z klientely a nebo vás požádám o doplacení všech neomluvených návštěv v plné výši

Děkuji za respektování.

PharmDr. Vendula Martinková

Bc. Iva Chovancová