img_4851Pro ty, kteří si chtějí především odpočinout nebo se jim nechce povídat, nabízím jemnou relaxační masáž chodidel, při které opatrně uvolňuji celou páteř. Při poslechu uklidňující meditační hudby se tělo krásně uvolní a aktivují se uzdravující procesy, které přetrvávají i několik dní. Pokud budete chtít, mohu uvolnit masáží i celou šíji a provedu uvolnění krční páteře přímo na krku.

Po této masáži je vhodné minimálně následující den zachovat klidový režim a neprovozovat sporty nebo činnosti při které jsou svaly a klouby příliš přetěžovány. Díky velkému uvolnění může dojít k následnému přetažení a blokaci.

Během samotné masáže může docházet k výraznému střídání pocitů. To proto, že se uvolňují nejen stažené svaly, ale také různé nezpracované emoce, které jsou na bolavou páteř navázané v podobě blokád. Pokud se začnete cítit jinak než uvolněně, prosím, sdělte mi to (já to stejně poznám 🙂 ) a můžeme ten pocit zpracovat spolu. Pokud nebudete chtít, je to Vaše rozhodnutí a respektuji ho. Jde jen o to, aby Vás to nevylekalo. V případě potřeby provádím i lymfatickou masáž hlavy a krku.