Chcete rozšířit nabídku svých masérských služeb a zároveň svou profesi pozvednout do jiných sfér?

Chcete nabízet plnohodnotné ošetření lymfatických cest trvající kratší dobu a bylo by tak vhodné pro klienty, kteří nemohou podstoupit manuální lymfodrenáž?

Rádi byste si osvojili metodu, která má úžasný očistný efekt pro tělo a zároveň uvolňuje zadržované emoce?

Jste laik, ale toužíte sobě a svým blízkým poskytnout profesionální masérské ošetření?

 

 

Pokud ano, jste zde správně!

Když jsem sama začínala s masážemi i s reflexní terapií, tak mě každá nová metoda vždy nadchla a já si ji labužnicky užívala, zkoušela na dobrovolnících doma a následně i na klientech.

To, co se mi však dělo u Reflexní lymfatické masáže, se naprosto vymykalo dosavadním zkušenostem. Masáž navozuje velmi hluboké zklidnění a uvolnění klienta, ale i maséra. Ten pak může dokonale vnímat, co se u klienta emočně děje a masáží na to reagovat. Samozřejmě, že to takhle je u jakékoliv masáže, ale tady to jde mnohem snadněji.

Do této masáže jsem se přímo zamilovala a i jedna z prvních klientek mi potvrdila, že to bylo to nejlepší, co kdy při masáži zažila!

Díky ní jsem se nakonec rozhodla, že se budu plně věnovat pouze reflexní terapii, protože odezva na ni byla tak úžasná. Kurz jsem absolvovala v květnu a od září už jsem měla klienty jen na metodách reflexní terapie.

Od té doby mám diář hezky zaplněný a “lymfu” použiji aspoň částečně u každého klienta.

Tento skvost vám nyní nabízím formou 1,5 denního kurzu.

Máte možnost poznat velmi příjemnou a účinnou metodu, která v sobě spojuje principy reflexní terapie a jemného ošetření lymfatických cest. Masér při ní neovlivňuje pohyb tělesné vody, ale jemně stimuluje vlastní mechanismy těla. To pak využívá momentálního uvolnění člověka, volného toku životní energie a samo určuje, co a kde se pročistí.

Techniku jsem se učila u svého učitele Petra Vlčka a jeho asistentky Báry. Za dva a půl roku intenzivního používání jsem si ji vyladila k dokonalosti :).

Využívám nejen úžasného uvolňujícího a očistného efektu pro tělo, ale především pracuji na jemných emočních frekvencích. Potom jihne i ten největší tvrďák, hradby ega padají a člověk se pak projevuje v celé své nádherné lidskosti.

Mnohokrát se mi stalo, že přišel člověk, který byl nepřístupný, opatrný a nedůvěřivý a odcházel velmi příjemný a uvolněný známý.

Kdy je tedy skvělé tuto metodu použít:

 1. U člověka silně napjatého, který nereaguje na klasickou masáž nebo reflexní terapii.
  • Napětí svalů je tak silné a dlouhodobé, že člověk jakoby zapomněl, jak se má uvolnit.
 2. U člověka, který evidentně zadržuje silné emoce.
  • V takovém případě můžeme očekávat úlevný pláč nebo vnitřní třesavku. Je to opravdu velmi osvobozující.
 3. U člověka, který se chce ponořit do hluboké relaxace.
  • Pokud ani klient ani masér nemluví, je ošetření velmi uvolňující a příjemné pro oba.
 4. Jako plnohodnotná náhrada klasického ošetření lymfatických cest.
  • Ošetření celého těla zabere max 60 min (s relaxací 75 min)  
  • Je proto méně zatěžující než celotělová manuální lymfodrenáž (která se v podstatě ani nedoporučuje a upřednostňuje se částečné ošetření do hodiny)
  • Odpadá také riziko chyby ošetřujícího a ucpání lymfatické uzliny.
  • Terapeut také vůbec “nehýbe s tělesnou vodou”, takže nedochází k přetížení ledvin.
  • Metoda respektuje vlastní síly a mechanismy organismu.
 5. Jako vynikající podpůrná metoda při rekonvalescenci a regeneraci
  • po úraze
  • po nemoci
  • podpora vyloučení ATB nebo hormonální léčby
  • detoxikace, terapie celulitidy
  • doléčení zánětů
  • po porodu pro lepší hojení
  • při migrénách
  • při alergii nebo autoimunitě
 6. Jako pravidelná součást péče o své tělo

 

 

Co to přinese vám

 • pokud jste masér:
  • rozšíření nabídky služeb
  • exkluzivita a s tím spojené vyšší finanční ohodnocení
  • prohloubení jemnohmotného vnímání
  • v očích klienta se z vás stává expert (obecně lymfatické masáže jsou vysoce hodnoceny)
  • větší klientela
 • pokud jste laik:
  • můžete bezpečně a pohodlně povzbuzovat imunitní systém sobě i rodině
  • podpoříte celkové uvolnění blízkého člověka
  • masáž si provedete i jakou automasáž (sám sobě)
  • rozšíříte si znalosti a využijete sílu doteků

Kolik to bude stát?

Cena tohoto kurzu je 2400 Kč.

Díky pozitivnímu ohlasu na tuto masáž jsem se rozhodla splnit si svůj sen, otevřít si vlastní studio a věnovat se pouze reflexní terapii. Využívám ji denně a už 2 roky je hlavním zdrojem mých příjmů.

Nyní máte možnost proniknout do této techniky během 1,5 dne a rozšířit si tak svou potencionální klientelu, výdělek a také objevit novou dimenzi masáží. Pokud byste měli ceny jako já, tak se vám investice vrátí ošetřením 6 klientů!

Možná si říkáte, jestli se to zvládnete naučit za tak krátkou dobu. A musím vás ujistit, že zvládnete. Kurz je vytvořen způsobem, díky kterému si vše snadno zapamatujete nebo bude stačit rychlé mrknutí do poznámek. Mou inspirací jsou kurzy Petra Vlčka, který vždy zapojuje všechny složky paměti a zároveň vytvoří úžasný osobní zážitek. Stejně pracuji i já. 

V podstatě by stačil 1 den, ale schválně jsem dala ještě další půl den na zopakování a doladění. Metoda je velmi intuitivní a logická. Pak už záleží na vás, jak pilně budete trénovat, abyste svou techniku vystřelili do výšin.

A opravdu to zvládnete i jako naprostý laik! Nemusíte znát nic o masážích ani reflexní terapii. Zde záleží spíše na vnitřním vyladěním a jednotlivé tahy budete dělat zcela přirozeně.

Protože jsem si naprosto jistá hodnotou, která je v tomto kurzu ukrytá, nabízím vám garanci vrácení peněz ihned po kurzu, pokud by nenaplnil vaše očekávání. 

Navíc se můžete těšit na super BONUSY, které vám práci usnadní

 1. Úvod do psychosomatiky lymfatického systému a okruhu sleziny – vybavím vás nezbytnou teorií, aby vás nepřekvapila žádná klientova reakce
 2. Vypracovaná skripta – zde najdete úvod do problematiky lymfatického systému a přesný postup masáže i s nákresem
 3. Vyrovnávací hmaty – těmi vyřešíte případné reakce klienta, prohloubíte účinek masáže a taky si je můžete vypůjčit do jiných technik 🙂
 4. 60 min individuální osobní konzultace zdarma v průběhu následujících 6-ti měsíců – pokud budete chtít za čas zkonzultovat svou techniku, jsem zde pro vás

 

 

A teď to podstatné

Kurz proběhne  v rámci Školy reflexní terapie 9.-10.5.2018 (st 8:15-16:00, čt 8:15-13:00) v Jablůnce (salonek Restaurace Sýpka a Studio Levandulka, Jablůnka 130). Pokud absolvujete celou povinnou část Školy reflexní terapie, ušetříte 20% na kurzovném. Tento kurz můžete absolvovat i samostatně.

Počet účastníku je max. 8, tak neváhejte a objednejte si kurz hned a zajistěte si tak místo na této jedinečné události.

Využijte mimořádnou nabídku a objednejte si kurz hned

⇓⇓⇓

 

OBJEDNAT

 

Storno podmínky: Při odhlášení z kurzu min 30 dní předem vám vrátím celou sumu zpět, při odhlášení min 14 dní předem si naúčtuji administrativní storno poplatek 100 Kč, při odhlášení min 24 hod předem si naúčtuji storno poplatek 500 Kč, při odhlášení v den kurzu si naúčtuji poplatek 1000 Kč.